Tábor 2022

23. 3. 2022 · Klacek Jan (Kláca)

letní prázdniny se nezadržitelně blíží s nimi i náš letní tábor! Tábor proběhne na naší táborové louce v termínu od 2. do 16. července 2022. Výše táborového poplatku byla letos navýšena a to na 2 800 Kč.

V prvé řadě je ale nutné vyplnit a odevzdat přihlášku a to do 6. 5. 2022. Přihlášku lze odevzdat i elektronicky (oskenovanou) na e-mail stredisko@doksy.skauting.cz a fyzicky ji pak dodat při odjezdu. Při odjezdu je také nutné dodat Zdravotní dotazník a Prohlášení o způsobilosti od lékaře (můžete použít i starší max. 24 měsíců). Další dokumenty upřesníme.

Platba pak musí být provedena nejpozději do 17. 6. 2022 na účet střediska 900652389/0800 (nutné uvést jméno dítěte do zprávy pro příjemce) nebo vedoucímu na schůzce či hospodářce. V případě, že se tábor neuskuteční bude příspěvek vrácen v plné výši. Tábor je určen pouze pro členy našeho střediska.

QR platba - tábor 2022
QR platba

Je možné, že se ještě před táborem něco změní, sledujte náš Facebook a web a určitě vám dáme vědět.

Materiály ke stažení (můžou být před táborem doplněny).

V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit.