Aktuální informace - říjen

6. 10. 2019 · Klacek Jan (Kláca)

přinášíme vám aktuální informace z našeho střediska. Velice děkujeme za projevený zájem o registraci do našeho skautského střediska. Přihlášky budeme odbavovat, jakmile budou kapacity. Pravděpodobně nepřijmeme tento rok všechny žádosti. Všechny oddíly jsou momentálně plné, kromě oddílu Benjamínků. Pokud tedy máte stále zájem a dítě ve věku 4-5 let, tak prosím vyplňte předběžnou přihlášku.

Středisková rada 4. října 2019 schválila částku členských příspěvků na rok 2019/20 ve výši 600,- Kč (stejně jako v loňském roce).

Členské příspěvky prosím zaplaťte nejpozději do 31. 12. 2019! Při případném opoždění bude účtována vyší částka, nebo vás do registrace nezahrneme.

Způsob platby:

Dále už je jistý termín letního tábora, a to od 4. do 18. července 2020.

Na klubovně stále probíhá rekonstrukce, odhadované dokončení je v průběhu listopadu. Pokud by se našel někdo, kdo by nám chtěl pomoci s malováním, podlahou či úklidem, budeme moc vděční! Stačí se ozvat některému z vedoucích nebo na náš střediskový e-mail (stredisko@doksy.skauting.cz).

Děkujeme!